Обмеження триватимуть з 5:38 до 11:00
У неділю, 24 серпня, станція метро «Майдан Незалежності» буде тимчасово зачинена на вхід і вихід для пасажирів.
Про це повідомили у КП «Київський метрополітен».
Зміна у функціонуванні станції пов’язані з проведенням заходів на державному рівні з нагоди відзначення 34-ї річниці Незалежності України.
«Обмеження триватимуть з 5:38 до 11:00. Водночас пересадковий вузол «Майдан Незалежності» – «Хрещатик» працюватиме у звичайному режимі. У разі оголошення повітряної тривоги станція «Майдан Незалежності» працюватиме в режимі укриття», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: На Поділ повернувся після реставрації ретро-трамвай
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.