Приєднатися можна буде з 13:00 до 17:00, на 12 станціях метрополітену
У п’ятницю, 21 липня, на станціях київського метрополітену відбудуться тренінги з домедичної допомоги.
Про це повідомляє kyivcity.
Фахівці з Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф навчатимуть, як проводити первинну оцінку стану потерпілого, що робити при масивній кровотечі, порушенні прохідності дихальних шляхів, термічних опіках тощо.
Усі бажаючі можуть приєднатися до безкоштовних тренінгів із 13:00 до 17:00 на 12 станціях метро:
Червона лінія:
- «Шулявська» (проміжний вестибюль);
- «Університет» (проміжний вестибюль);
- «Театральна» (перехід);
- «Арсенальна» (проміжний вестибюль).
Синя лінія:
- «Олімпійська» (вестибюль, перед турнікетами);
- «Палац «Україна» (вестибюль, перед турнікетами)
- «Площа Українських Героїв» (вестибюль, перед турнікетами);
- «Героїв Дніпра» (вестибюль, перед турнікетами).
Зелена лінія:
- «Дорогожичі» (проміжний вестибюль);
- «Звіринецька» (перехід);
- «Печерська» (проміжний вестибюль);
- «Позняки» (балкон над платформою).
Тренінги традиційно проводяться кожної третьої п’ятниці місяця. Наступні навчання відбудуться 18 серпня.
Нагадаємо, у суботу, 22 липня, киянки зможуть пройти безкоштовне мамографічне обстеження.