Головна БезпекаЗбив 11-річного хлопчика: в Києві судитимуть водія, який влаштував ДТП на пішохідному переході
Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт проти водія «Хюндай», який у жовтні минулого року збив на пішохідному переході дитину.

Збив 11-річного хлопчика: в Києві судитимуть водія, який влаштував ДТП на пішохідному переході

Фото: соцмережі

Автор kashtan NEWS

Дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження

Київські правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт проти водія «Хюндай», який у жовтні минулого року збив на пішохідному переході дитину.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Інцидент стався на перехресті проспекту Повітряних сил України та вулиці Карела Чапека.

«Правоохоронці встановили, що водій автомобіля «Хюндай» виїхав на перехрестя на забороняючий сигнал світлофора та здійснив наїзд на малолітнього пішохода, 2012 року народження, який переходив проїзну частину по регульованому пішохідному переходу. Внаслідок автопригоди малолітній отримав тяжкі тілесні ушкодження та був госпіталізований у лікарню», – йдеться у повідомленні.

Чоловіку було повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 286 Кримінального Кодексу – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони заподіяли тяжке тілесне ушкодження. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі обвинувальний акт проти водія скеровано до Солом’янського районного суду для прийняття рішення по суті. Фігуранту загрожує до 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.

Читайте також: У Києві виявили 48 автівок, які були в розшуку

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися