Київське «Динамо» підписало контракт з 18-річним грузинським центральним півзахисником Александре Пейкрішвілі
Угода розрахована на п’ять років, повідомляє ФК «Динамо».
Пейкрішвілі є капітаном юнацької збірної Грузії U18. Вихованець «Динамо» (Тбілісі) виступав переважно за другу команду клубу (28 матчів, 9 голів).
Александре Пейкрішвілі – універсальний гравець, який може зіграти як класичного центрального хавбека, так і атакувального півзахисника. Його вважають одним із найбільших талантів грузинського футболу свого віку.
Читайте також: КИЇВСЬКИЙ ФУТБОЛІСТ ГРАТИМЕ ЗА ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ КЛУБ
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.