Головна Новини«Золотий» кіловат: керівник енергокомпанії привласнив десятки мільйонів гривень

«Золотий» кіловат: керівник енергокомпанії привласнив десятки мільйонів гривень

Фото: http://ukranews.com/

Автор kashtan NEWS

Посадовця викрили на організації шахрайської схеми

Столичні правоохоронці викрили посадовця енергопостачальної компанії, який продавав електроенергію одній з установ Державного агентства водних ресурсів за завищеною ціною та таким чином незаконно заволодів понад 60 млн грн.

Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.

Як розповіли в поліцейському відомстві, в ході досудового розслідування слідчі встановили, що на початку 2022 року між столичною енергопостачальною компанією та держустановою агентства було укладено договори на постачання та закупівлю електроенергії. Під час складання документів зловмисник удвічі завищив вартість товару та за допомогою корупційної схеми заволодів 67,228 млн державних коштів.

Нині посадовцю повідомлено про підозру в заволодінні чужим майном шляхом зловживання  службовим становищем, в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, поліцейські повідомили про підозру учасникам угруповання, яке причетне до розкрадання 10 мільйонів гривень на ремонті доріг у столиці.

Серед спільників – генеральний директор комунальної корпорації з експлуатації автомобільних шляхів та службовці  підрядних організацій.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися