Відповідне розпорядження підписано 28 липня
Мер Києва Віталій Кличко звільнив з посади генерального директора «Київзеленбуду» Олексія Короля «за угодою сторін».
Відповідне розпорядження було підписано 28 липня.
«Звільнити Короля Олексія Валентиновича з посади генерального директора Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» 31 липня 2023 року за угодою сторін (пункт 1 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України)», – йдеться у документі.
Олексій Король керував «Київзеленбудом» з 2019 року. Тепер його обов’язки тимчасово виконуватиме перша заступниця Вікторія Середіна.