Зловмисницею виявилася 26-річна харків’янка
Поліція затримала жінку, яка ошукувала пенсіонерів, обіцяючи «зцілення молитвою».

Про це повідомляє ГУ Нацполіції у м.Києві.
«До Дарницького управління поліції звернулася 73-річна киянка та повідомила про шахрайство. Заявниця розповіла, що на вулиці Тростянецька невідома жінка виманила в неї гроші», – йдеться в повідомленні.
Як з’ясувалося, аферистка підкараулила пенсіонерку біля медичного закладу і назвалася «відомою знахаркою», яка лікує молитвами. Молитви треба було читати над грошима, тому жертва погодилася винести на вулицю всі свої заощадження – 1450 євро та 5000 гривень. «Знахарка» загорнула гроші у хустку й поклала в пакет, а після «ритуалу» повернула їх жінці. Однак, коли пенсіонерка дійшла додому й розгорнула пакет, то побачила, що купюри в пакунку – сувенірні.
Правоохоронці розшукали і затримали аферистку: нею виявилася 26-річна мешканка Харкова, яка прибула до Києва «на гастролі». Жінці оголошено про підозру за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Києві «накрили» ще один шахрайський call-центр.