Головна НовиниАльтруїзм   посадовця  спричинив збитки бюджету на пів мільйона гривень
Виконуючи ремонт дороги на замовлення приватного підприємства, посадовець спричинив збитки бюджету.

Альтруїзм   посадовця  спричинив збитки бюджету на пів мільйона гривень

ФОТО: Київська міська прокуратура / Facebook

Автор Kashtan News

Приватному підприємству відремонтували дорогу

Столичні правоохоронці викрили у службовій недбалості посадовця комунального підприємства, чиї дії спричинили пів мільйонні  збитки  бюджету під час ремонту дороги на замовлення приватного підприємства.

Про це інформує  столична прокуратура.

«Повідомлено про підозру головному інженеру КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району м. Києва» у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки», —  йдеться у повідомленні.

За даними слідства, посадовець ухвалив рішення про виконання робіт з ремонту асфальтового покриття на замовлення приватного підприємства на суму понад 500 тис. грн. Проте, внаслідок неналежної організації роботи, виконання вказаних ремонтних робіт  комунальним підприємством залишилося неоплаченим.

Слідство у справі триває.           

Як повідомлялося, столична прокуратура повідомила про підозру виконувачу обов’язків директора КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» за службову недбалість, яка спричинила розтрату понад 6 млн грн під час будівництва Подільського мостового переходу через Дніпро.

Вам також може сподобатися