Організаторам загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі
Поліція провела обшуки в офісному приміщенні у Голосіївському районі, де було викрито шахрайський call-центр.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

В офісі, на вулиці Фізкультури, поліцейські виявили більше сотні облаштованих місць, оснащених комп’ютерною технікою.
«У рамках розпочатого кримінального провадження, на підставі ухвали суду, поліцейські провели обшук в офісному приміщенні, де під час слідчих дій було вилучено 124 системні блоки, 233 монітори, 192 мишки, 187 клавіатур та 135 навушників», – ідеться в повідомленні.

Нині слідчий відділ Голосіївського управління поліції розслідує кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України – шахрайство, вчинене у великих розмірах або шляхом незаконних операції з використанням електронно-обчислювальної техніки. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від 3 до 8 років.
Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до організації та функціонування call-центру. Триває досудове розслідування.
Нагадаємо, попередній шахрайський call-центр було викрито у Шевченківському районі наприкінці серпня.