Через аномально теплу погоду на початку листопада в Києві знову зацвіли дерева.
Про це повідомляє Obozrevatel із посиланням на столичні пабліки.
Зокрема, на Троєщині відразу на кількох вулицях зацвів бузок. Мешканці району викладають у соцмережах світлини квітучих кущів на вулицях Милославська, Миколи Закревського та Оноре де Бальзака.
Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід користування нашим сайтом. Якщо ви продовжите користуватися цим сайтом, ми вважатимемо, що ви ним задоволені.