Головна ЕкологіяАномальна осінь: на Троєщині зацвіли вишні та бузок
Через теплу погоду в Києві восени квітнуть дерева.

Аномальна осінь: на Троєщині зацвіли вишні та бузок

Фото: Telegram

Автор kashtan NEWS

Місцеві мешканці викладають фото у соцмережах

Через аномально теплу погоду на початку листопада в Києві знову  зацвіли дерева.

Про це повідомляє Obozrevatel із посиланням на столичні пабліки.

Зокрема, на Троєщині відразу на кількох вулицях зацвів бузок. Мешканці району викладають у соцмережах світлини квітучих кущів на вулицях Милославська, Миколи Закревського та Оноре де Бальзака.

Крім того, в Деснянському районі квітне  вишня.

Нагадаємо, на початку жовтня в Києві повторно розквітли каштани.

Вам також може сподобатися