Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 34,6 відсотка
З 30 жовтня до 5 листопада у Києві зареєстровано 15 404 нові випадки захворювання на грип і ГРВІ, у тому числі на COVID-19.
Про це повідомили в ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ».
Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 34,6 відсотка. Водночас у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 18,6 відсотка: зокрема, захворіло 6 759 дорослих (+15,1%) та 8 645 дітей (+21,5%).
Також дещо зросла кількість госпіталізацій серед хворих на грип і ГРВІ. Так, за останній тиждень госпіталізовано 290 осіб, 155 із яких – діти. Серед них 138 хворих (у тому числі 23 дитини) були ушпиталені з діагнозом COVID-19. У відділенні реанімації та інтенсивної терапії перебуває 14 пацієнтів, зокрема дитина.
Загалом за минулий тиждень зафіксовано 858 випадків COVID-19. 64 з них – серед дітей до 17 років. Зареєстровано 10 летальних випадків серед дорослих.
Читайте також: У Києві фіксують зростання сезонних хвороб.