На столичному Дарницькому ринку, що по вулиці Сормовська, 15, зафіксовано факти антисанітарії.
Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби у Києві.
Зокрема під час позапланового інспектування фахівці зяс’ували, що існує загроза забруднення продуктів харчування голубами, мухами, гризунами, хімічними чинниками.
Частина мʼяса та субпродуктів зберігається навалом у побутових холодильниках без термометрів. Адміністрація ринку «забула» про обов’язок контролювати температурний режим в мʼясному павільйоні.
Інспектори записали до протоколу й інші порушення.
До речі. Станом на 27 липня серед мешканців Голосіївського, Солом’янського та Шевченківського районів зареєстровано 5 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, що ймовірно пов`язані з вживанням неякісної готової кулінарної продукції. Четверо хворих перебувають у лікарнях. обстеження на кишкову групу інфекцій, інформує Київський міський ЦКПХ МОЗ України.
Розпочато епідеміологічне розслідування.
Фото ілюстративне, з відкритих джерел.