На думку автора петиції, нова назва органічно доповнить проспект Володимира Івасюка
На сайті Київради з’явилася електронна петиція з пропозицією перейменувати станцію метро «Мінська» на станцію «Червона Рута».
Автор петиції Єгор Кічко зазначає, що хіт Володимира Івасюка є не лише всесвітньо відомою піснею, а й символом єдності українського народу.
«Єдності, котра об’єднує футбольних фанів під час гри української збірної, туристів, які виконують цю пісню біля ватри у Карпатах та матусь, які наспівують цю пісню своїм дітям змалечку», – йдеться у петиції.
Також, на думку автора, нова назва гармоніюватиме з проспектом Володимира Івасюка в Оболонському районі.
«Прошу підтримати цю петицію та дати початок новій українській ідентичності станції, увіковічнити український світлий символ кохання «Червоної Рути» та ще більше об’єднати нас у цей вирішальний час», – пише Кічко.
Раніше на сайті Київради з’явилася петиція того ж автора щодо перейменування станції «Мінська» на «Варшавську». Вона набрала понад 6 000 голосів.
Нагадаємо, у Київраді розповіли, скільки об’єктів у столиці було перейменовано за останні дев’ять років.