Головна ЕкологіяБерезень встановив у Києві понад сторічний рекорд
Цьогорічний березень став найтеплішим у Києві за останні 144 роки.

Березень встановив у Києві понад сторічний рекорд

Фото: з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Перша половина місяця подарувала більше дюжини температурних «досягнень»

Цьогорічний березень став найтеплішим у Києві за останні 144 роки.

Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.

«За даними спостережень, середньомісячна температура повітря у березні в Києві склала 7,4℃, що на 4,9℃ перевищила кліматичну норму. Він став найтеплішим у рейтингу спостережень у столиці з 1881 року», — повідомили кліматологи.

Вони зазначили, що протягом першої половини місяця було встановлено 15 температурних рекордів.

Водночас найхолодніше у столиці було 18 березня, коли мінімальна температура під ранок знизилась до -4,3°С, а найтепліше – 7 березня, коли максимальна температура після полудня досягла +20,1°С.

Водночас опадів у Києві впродовж першого місяця весни випало 37 мм, або 93 % кліматичної норми.

Нагадаємо, зима 2024-2025 років стала десятою у рейтингу найтепліших зим у Києві з 1881 року.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися