Пожежники оперативно ліквідували місце займання
У Шевченківському районі столиці, поблизу Бабиного яру, 21 серпня вранці загорівся магазин.


Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.
«21 серпня, о 8:10 надійшло повідомлення про задимлення в магазині, на вулиці Олени Теліги, 27, що в Шевченківському районі», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили в рятувальній службі, пожежники з’ясували, що сталося коротке замкнення в холодильнику з наступним горінням та сильним задимленням.
Пожежу було ліквідовано о 8:30 підручними засобами.

До ліквідації надзвичайної події було залучено три одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 12 чоловік особового складу.
Жертв та потерпілих немає. Як повідомлялося, в Подільському районі Києва 20 серпня ввечорі сталася пожежа, яка, на жаль, не обійшлася без жертв