Головна НовиниУ столиці під час пожежі загинула жінка
Київ ліквідація пожежі на Подолі загинула жінка

У столиці під час пожежі загинула жінка

ФОТО: ГУ ДСНС України в м. Києві

Автор Kashtan News

Обставини трагедії  з’ясовує поліція

У Подільському районі Києва 20 серпня ввечорі сталася пожежа, яка, на жаль, не обійшлася без людських жертв.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.

«20 серпня, о 23.47, до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла у 4-поверховому житловому будинку, на вулиці Андріївська, 11/7, що в Подільському районі столиці», — йдеться в повідомленні пожежно-рятувального відомства.

Як зазначили в ГУ ДСНС,  було встановлено, що загоряння виникло в одній із квартир на другому поверсі будинку. Під час гасіння вогню в квартирі було знайдено жінку, 1965 року народження

Вогнеборці швидко загасили вогонь: о 00.15 пожежу було локалізовано, а о 00.26 — ліквідовано. Причину та обставини виникнення пожежі, а також загибелі людини з’ясовують правоохоронці.

Нагадаємо, 12 серпня увечорі, поблизу Київського національного університету імені Тараса Шевченка пожежні підрозділи ліквідували загоряння у недіючому торговому павільйоні.

Вам також може сподобатися