Головна НовиниСтало відомо, чому в  Києві мало нових трамваїв
Нові травмаї в Києві не виходять на лінії, бо розукомплектовані.

Стало відомо, чому в  Києві мало нових трамваїв

ФОТО: transphoto.org

Автор Kashtan News

У депо місяць простоюють нові вагони

На лінії столичного трамваю вже місяць під різними приводами не випускають нові вагони, які місто отримало від виробника.

Про це повідомляють активісти на сторінці  в соцмережі «Пасажири Києва».

«Київпастранс» та Татра-Юг знову за старе: знову нові вагони не експлуатуються місяцями, поки пасажири вимушені їздити на старих радянських вагонах», — ідеться в повідомленні.

У громадській організації нагадують, що 30 травня та 29 червня до столиці, в Дарницьке трамвайне депо, надійшли нові вагони від українського виробника Татра-Юг. Але після надходження вони досі не прийняті на баланс підприємства та ще не мають бортових номерів. Також вагони жодного разу не випробовувалися поза межами депо, хоча за звичних умов процес від надходження до випуску на лінію для експлуатації з пасажирами займає не більше місяця.

Враховуючи такий перебіг подій, у ГО припускають, що за однією із версій вагони надійшли недоукомплектовані й тому їх не приймають на баланс. Скільки ще часу  потрібно, аби їх «доукомплектували» — запитання риторичне.

Нагадаємо, головний муніципальний перевізник «Київпастранс», схоже, невдовзі буде зобов’язаний умикати в салонах  транспортних засобів кондиціонери. Адже петиція з відповідною вимогою набрала потрібну кількість голосів.

Вам також може сподобатися