Головна НовиниБоротьба з заторами: в Києві вводять обмеження на в’їзд великогабаритного транспорту
У Києві обмежать в’їзд великогабаритного транспорту в години пік.

Боротьба з заторами: в Києві вводять обмеження на в’їзд великогабаритного транспорту

ФОТО: Depositphotos

Автор kashtan NEWS

Нововведення почне діяти через декілька днів

У Києві 20 вересня обмежать в’їзд великогабаритного транспорту в години пік. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Ради оборони Києва.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.

«Прийнято рішення — з 20-го вересня 2023 року обмежити в’їзд великогабаритного транспорту в столицю в години пік вранці з 7:00 до 10:00, та ввечері з 17:00 до 20:00», — йдеться у повідомленні КМВА.

Як зауважили в адміністрації, обмеження будуть встановлені на в’їздах до столиці, а контроль за виконанням рішення здійснюватиме поліція Києва.

При цьому в КМВА нагадали, що запровадження такого обмеження не є новинкою для міста. Оскільки заборона в’їзду в години пік існувала в Києві і раніше, ще до початку повномасштабного вторгнення.

У КМВА пояснили необхідність введення тимчасових обмежень тим, що дороги столиці перевантажені в години пік і людям важко дістатися на роботу, а спеціальному транспорту — до місця призначення.

Як повідомлялося, у соцмережах активно обговорюють питання, чому міська влада гальмує виведення на маршрути для перевезення пасажирів двоповерхові автобуси.

Вам також може сподобатися