Володимир Зеленський та Торе Оншуус Сандвік обговорили інвестиції у виробництво української зброї
У неділю, 22 червня, до Києва прибув з офіційним візитом міністр оборони Норвегії Торе Оншуус Сандвік.
Як зазначив Президент України Володимир Зеленський, це перший візит Сандвіка до України.
«Обговорили подальшу оборонну співпрацю, з акцентом на співвиробництво та інвестиції у виробництво української зброї, посилення наших ППО та бойової авіації. Норвезькі F-16 і NASAMS – це вагома складова захисту нашого неба. Цінуємо це і сподіваємося на додаткові системи», – повідомив Володимир Зеленський у своєму телеграм-каналі.
Також Президент України подякував уряду і народу Норвегії за постійну військову підтримку, яка цього року збільшена до 7 млрд доларів.
«Україна справді відчуває надійну руку допомоги Норвегії та цінує це», – написав Володимир Зеленський.
Читайте також: Саміт G7 утримався від спільної заяви щодо війни в Україні: що сталося
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.