Головна Аналітика«Дорога в пекло»: в соцмережах показали жахливий стан асфальту в Голосієві

«Дорога в пекло»: в соцмережах показали жахливий стан асфальту в Голосієві

Автор Kashtan News

Міська влада не ремонтує дорогу вже десять років.

Розламаний асфальт і бруд по коліно: у соцмережах виклали відео та світлини однієї з вулиць Голосіївського району.

«Дорога в пекло. Київ, вул. Пирогівський шлях, Голосіївський район, протяжність вулиці 6,5 км», – написав на своїй сторінці у Facebook Геннадій Кривошея, голова Громадської ради КМДА, розмістивши світлини цього дорожнього жахіття.

Дорожне покриття на Голосіївському шляху не ремонтувалося вже багато років.

«Сотні підприємств, установ та організацій розташовані на цій вулиці, сплачують сотні мільйонів гривень до бюджету. Однак дорогу за останні 10 років так ніхто і не наважився відремонтувати», – зазначив Кривошея.

У коментарях до допису кияни діляться досвідом проїзду по Пирогівському шляху. Як виявилося, багато хто з місцевих автомобілістів вимушений щодня робити гак у декілька кілометрів, аби не калічити автівку.

«Якось їхав, та переді мною інша машина «сіла на пузо» у ямі», – пише один з користувачів соцмережі.

«Витрачаю завжди більше часу, бо об`їжджаю цю «дорогу». Навігатор взагалі показує, що там немає шляху. У передмісті краще дивляться за дорогами, і це Київ!», – обурюється другий.

«Може, організувати благодійний пробіг та збір коштів для ЗСУ і запросити Кличка офіційно стати учасником? Нехай побачить», – пропонує ще один коментатор.

Нагадаємо, у червні міський голова Віталій Кличко запевнив киян, що місто ремонтує дороги, але там, де це «найбільш потрібно».

Водночас Київ витрачає величезні кошти, отримані від міжнародних партнерів на побудову пішохідного моста на Оболоні, будівництво якого триває з 2020 року. Між тим, як зазначають експерти, рентабельність мосту буде дуже невисокою, оскільки пішохідний міст — це рекреаційний тип переміщень, який є набагато менш пріоритетним, ніж щоденні поїздки киян: «дім-робота».

Вам також може сподобатися