Керівник підприємства уклав фіктивний договір на будівництво штучної водойми.
Київські правоохоронці викрили заступника генерального директора одного з комунальних підприємств столиці, який уклав фіктивний договір на будівництво штучної водойми у Дарницькому районі міста, у результаті чого було розтрачено великі кошти платників податків.
Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП України в м.Києві.
«Зловмисник уклав договір з підрядником щодо надання комплексних інженерних послуг, у тому числі стосовно штучної водойми. Проте фактично такі роботи виконані не були», — йдеться у повідомленні.
Як зазначили в поліції, в результаті оборудки частину бюджетних коштів у сумі майже 5 мільйонів гривень було переказано на банківський рахунок підрядника.
Посадовцю повідомлено про підозру у шахрайстві, привласненні або розтраті грошей і службовому підробленні.
Нагадаємо, у Києві викрито схему розкрадання коштів в особливо великих розмірах під час ремонту ліфтів.