Столичне управління Держпродспоживслужби України заборонило до кінця цього місяця продаж на столичних продовольчих ярмарках деяких харчів.
Про це повідомляє пресслужба КМДА.
«До 31 липня на столичних сільськогосподарських та сезонних ярмарках тимчасово припинять реалізацію харчових продуктів, що швидко псуються»,— йдеться в повідомленні мерії.
Зокрема, заборона стосується реалізації свіжого м’яса, м’ясопродуктів та ковбасних виробів, живої та свіжомороженої риби, морепродуктів, молока і молочної продукції, кондитерських виробів з кремом тощо.
Крім того, під час проведення ярмарків організатори повинні допускати до реалізації продукцію лише після проведення ветеринарно-санітарної експертизи та за наявності відповідних документів про її проходження.
Як повідомлялося, в Оболонському районі Києва було зареєстровано три випадки гострих кишкових інфекцій. За результатами бактеріологічного обстеження в отриманих зразках було виділено сальмонелу.