Футбольний клуб посідає першу сходинку в турнірній таблиці
В останню неділю жовтня столичне «Динамо» та донецький «Шахтар» зіграли внічию в першому українському футбольному дербі сезону 2024/25. Матч відбувся у рамках 11-го туру Чемпіонату України та став домашнім для киян.
Про це повідомляє Суспільне спорт.
Як зазначається, в результаті після десяти турів УПЛ «Динамо» набрало 25 очок та підходило до першого протистояння з чинним чемпіоном України на чолі турнірної таблиці. Натомість «Шахтар» після десяти турів здобув 19 очок та йшов четвертим у турнірній таблиці.
Однак гірники не змогли скоротити відставання від киян: різниця між командами у турнірній таблиці становить шість очок.
Таким чином за результатами вчорашнього матчу «Динамо» втримало першість у таблиці УПЛ після поєдинку 11-го туру: з доробком у 26 очок кияни ділять перше місце з «Олександрією», яка після перемоги над «Інгульцем» іде з тією ж кількістю очок.
Водночас варто зауважити, що столичне «Динамо» продовжило серію протистоянь без перемог над «Шахтарем», які тривають з квітня 2021 року.
Нагадаємо, півзахисник «Динамо» Володимир Бражко став найкращим футболістом вересня за підсумками голосування футбольних уболівальників.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.