Улюблене місце відпочинку киян віддали під забудову ще за часів Черновецького
Господарський суд Києва відкрив судовий розгляд позову Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ) проти Київради та забудовників з ТОП «Галерна затока».


Про це повідомляється на Facebook-сторінці КЕКЦ.
«КЕКЦ просить суд скасувати рішення Київради від 2007 р. та 2008 р., коли Черновецький передав ТОВ «Галерна затока» під забудову Галерний острів у Києві. Цю організацію пов’язують з іменами сумнозвісних київських забудовників Хмельницького, Іванова, а також інтернет-тролем Глебою», – йдеться у повідомленні.
Екологи нагадують, що електронна петиція за створення у цій зоні заповідного об’єкта набрала необхідні шість тисяч голосів і тепер має бути розглянута Київрадою.
«Слід сказати, що 5 вересня 2023 року КЕКЦ виграв Касаційний суд України на захист заказника «Троєщинські луки» від забудовників. В минулому році КЕКЦ виграв судову справу в Господарському суді Київської області, захистив від рейдерів заказник «Урочище Унава» та ліси Білоцерківського лісгоспу (біля 300 га). Рішення суду вже набуло дії. В цьому році КЕКЦ завдяки судовій справі захистив заповідну Лису гору від забудови під військове кладовище», – нагадали у КЕКЦ.