Головна ЕкологіяЕкологи викрили наміри «Київзеленбуду» вчинити незаконні дії

Екологи викрили наміри «Київзеленбуду» вчинити незаконні дії

Фото: Київський еколого-культурний центр

Автор kashtan NEWS

Фахівці пояснили шкідливість робіт комунальників

Співробітники Комунального підприємства «Київзеленбуд» планують провести обрізку гілок майже  20 вікових дерев, які є ботанічніми пам’ятками природи  місцевого значення. Такі дії є незаконними і потребують реагування компетентних органів.

Про це йдеться в повідомленні Київського еколого-культурного центру.

Як пояснюють екологи, зрізання гілок із вікових дерев-пам’яток природи грубо порушує не лише норми чинного законодавства, але й призводить до деградації чи зміни первісного стану вікових дерев, а також негативно впливає або може негативно впливати на їхній стан.

Крім того, такі дії комунальників нищать природні оселі різних видів тварин — птахів, звірів, комах, які можуть мати в цих гілках гнізда та сховища.

«Тому роботи, організовані «Київзеленбудом» по зрізанню гілок на заповіданих деревах, не тільки наносять екологічну шкоду, а і є незаконними», — наголосили в КЕКЦ.

Нагадаємо, роботу Департаменту захисту довкілля КМДА визнано найгіршою серед подібних в Україні.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися