Головна НовиниЕкспосадовців «Київзеленбуду» підозрюють у фінансових махінаціях

Експосадовців «Київзеленбуду» підозрюють у фінансових махінаціях

Фото: прокуратура Києва

Автор kashtan NEWS

Справу передано до суду

Столичні правоохоронці підозрюють експосадовців КО «Київзеленбуд» у розтраті понад мільйона гривень під час капітального ремонту скверу.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Як розповіли  в  правоохоронному відомстві, за матеріалами слідства, між КО «Київзеленбуд» та приватним підприємством у 2023 році було укладено договір підряду на виконання робіт у сквері на вулиці Симиренка, між будинками №5-В та №7-А в Святошинському районі. У цьому сквері є спортивний майданчик, на якому мали облаштувати спеціальне покриття, втім не зробили цього.

Втім, як з’ясувалося, потім ексзаступник начальника управління з капітальних вкладень, достовірно знаючи, що роботи виконано не в повному обсязі, підписав акти виконаних робіт, на підставі яких на рахунки приватної фірми було перераховано бюджетні кошти.

За висновком експертів, такі дії посадовців  призвели до збитків столичній громаді на суму понад 1 млн 300 тис. грн.

Наразі обвинувальний акт стосовно колишнього заступника начальника одного з управлінь  КО «Київзеленбуд» за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України) передано до суду.

Нагадаємо, столичні правоохоронці вручили підозру в розтраті грошей в особливо великих розмірах директорові  КП «Київавтошляхміст».

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися