Жіноча збірна України з гандболу обіграла Словаччину в поєдинку 2-го туру відбіркового етапу на чемпіонаті Європи-2024
Підопічні Віталія Андронова впевнено провели зустріч, швидко повівши в рахунку, не дозволивши суперницям переламати гру, – пише sportarena.com.
Словацькі гандболістки трималися на рівних значну частину першого тайму, але наприкінці українкам вдалося відірватися на 5 очок.
Після перерви наші спортсменки тримали нитки гри в своїх руках, не дозволяючи опоненткам скоротити розрив. Підсумкова перемога дозволила команді України зрівнятися за очками із Німеччиною, якій вона раніше поступилася з рахунком 24:31.
Наступний матч у відбірковому турнірі за участю збірної України заплановано на кінець лютого 2024 року. Наша команда протистоятиме збірній Ізраїлю.
На ЧЄ-2024 вийдуть переможці та другі місця груп, а також чотири найкращі збірні, які посядуть треті місця. Кваліфікація, яка стартувала 11 жовтня, завершиться 7 квітня 2024 року.
Фінальний етап ЧЄ-2024 пройде в листопаді-грудні 2024 року в Базелі (Швейцарія), Інсбруку (Австрія) та Дебрецені (Угорщина).
Читайте також: Український 16-річний стрибун у воду Кірілл Болюх увійшов до шортлиста найкращих молодих спортсменів Європи за версією об’єднання Олімпійських комітетів Європи (EOC).