Для проходження опалювального сезону в українських підземних сховищах вже накопичено понад 12 мільярдів кубометрів газу.
Про це повідомляє Міністерство енергетики України.
«Станом на серпень в ПСГ закачано понад 12,3 млрд кубів блакитного палива», — сказав міністр енергетики Герман Галущенко
При цьому він додав, що кожен опалювальний сезон в умовах війни стає складнішим за попередній,
Як зазначили у міністерстві, видобуток та закачування газу в українські підземні сховища відбуваються згідно з напрацьованим графіком, більше того — Україна нарощує темпи видобутку.
Варто зазначити, що третину видобутку в Україні забезпечують родовища на Полтавщині. За словами головного інженера АТ «Укргазвидобування» Сергія Лагно, для забезпечення стабільної роботи видобувних підприємств у складних воєнних умовах, їх обладнали альтернативними джерелами живлення — дизельними електростанціями. Також підсилюється їх фізичний захист та обладнуються укриття для персоналу.
Нагадаємо, за інформацією КМВА, у Києві понад 60 відсотків усієї інфраструктури вже підготовлено для проходження холодного періоду року.