Потребами посадовців зайнялася прокуратура
Керівництво управління освіти Шевченківської РДА судитимуть за розтрату коштів під час закупівлі біотуалетів для укриттів у навчальних закладах району.
Про це повідомляє столична прокуратура.
Як розповіли у правоохоронному відомстві, за даними слідства, управління освіти Шевченківської РДА уклало з підприємцем договір на закупівлю біотуалетів для укриттів у навчальних закладах Шевченківського району вартістю понад 1,38 млн гривень.
Водночас відбулося штучне завищення цін на ці товари, що призвело до безпідставного перерахування бюджетних коштів на суму понад 370 тисяч гривень.
Наразі на майно обвинувачених накладено арешт, а до очільниці районного управління освіти застосовано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі майже 190 тисяч гривень. Саму справу передано на розгляд до суду.
Також у прокуратурі звернули увагу на той факт, що ця особа є обвинуваченою в ще одному кримінальному провадженні за фактом розтрати понад мільйона гривень, які були виділені на обладнання укриттів у навчальних закладах Шевченківського району.
Як повідомлялося, у Києві судитимуть начальника управління освіти однієї з райдержадміністрацій та директора комунального підприємства, які вкрали майже 4 млн грн, призначених для забезпечення харчування школярів.