Підприємство мало відновити прибудинкову територію
Столична прокуратура викрила черговий факт нецільового використання бюджетних коштів під час виконання будівельно-дорожніх робіт.
Як повідомляє прокуратура Києва, цього разу викрито інженера технагляду на розтраті мільйона гривень бюджетних коштів, виділених для відновленні тротуару.
За інформацією слідства, посадовці Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА забезпечили підконтрольному товариству перемогу в тендері на будівництво водопроводу для під’єднання житлових будинків, розташованих на вулиці Зрошувальній, а також дитячо-юнацької спортивної школи «АТЛЕТ».
Згідно з укладеним договором підрядник також мав виконати роботи з відновлення тротуарів та автодороги на цій вулиці після під’єднання водопроводу.
Втім, незважаючи на те, що роботи з відновлення тротуарів та автодороги не виконані в повному обсязі, посадовець підписав офіційні документи, які стали підставою для перерахування товариству бюджетних коштів.
За висновком експертизи, вартість невиконаних робіт становить майже мільйон гривень.
Потрібно зазначити, що раніше в цій справі підозру отримав директор департаменту КМДА та керівник підрядної організації.
Нагадаємо, двох посадовців ПрАТ «Київводоканал» і підрядника підозрюють у розкраданні понад 1,7 млн грн бюджетних коштів на закупівлі насосів.