Головна БезпекаУ міністерстві розповіли, звідки України братиме електрику взимку
захист енергетики україни від ударів ворога

У міністерстві розповіли, звідки України братиме електрику взимку

ФОТО: ілюстративне з відкритих джерел

Автор Kashtan News

Ворог не відмовиться від атак на об’єкти енергетичної інфраструктури

Осінньо-зимовий період 2023-24 років не буде легким для України, адже цілком очевидно, що російські окупанти продовжуватимуть терор щодо об’єктів української тепло- та енергогенерації.

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко

«Очевидно, що цієї осені та зими ворог спробує повторити терор проти української енергетики. Маємо бути готові до цього як на державному рівні, так і на рівні кожної громади, кожного нашого міста й села», — сказав Галущенко.

За його словами, профільні міністерство, відомства та енергокомпанії проводять планові ремонти генерації, відновлюють ті об’єкти, які були пошкоджені ворогом, а також працюють над децентралізацією генерації та створенням нових потужностей.

«Протягом листопада і до березня усі  блоки, які є на контрольованій Україною території, будуть працювати на 100 відсотків, тим самим ми плануємо забезпечити майже 8 тис. МВт потужності», — зазначив Галущенко.

Також міністр зауважив, що планується додати в енергосистему 1,7 ГВт потужності за рахунок відремонтованих об’єктів теплової та гідрогенерації.

Як повідомлялося, росіяни повністю відключили Україну від систем моніторингу безпеки на ЗАЕС

Вам також може сподобатися