Поліція затримала винуватця
У Святошинському районі Києва поліція затримала чоловіка за стрілянину, також у нього був протермінований дозвіл на носіння зброї.
Про цю надзвичайну подію своїй сторінці у соцмережі повідомляє Патрульна поліція Києва.
«У Святошинському районі чутно постріли», — такий виклик отримали патрульні радіостанцією», – йдеться у повідомленні.
Патрульний підрозділ батальйону оперативного реагування прибув на місце виклику та з’ясували в заявника, що один із двох невідомих двічі вистрілив у повітря з пістолета.
Поліцейські обстежили прилеглу територію та в одному з дворів побачили двох громадян, схожих за описом.
Під час спілкування з чоловіками інспектори помітили в одного з них предмет, схожий на пістолет, що виглядав із кишені. Громадянин надав дозвіл на зброю, однак документ був протермінований.
Патрульні затримали порушника та викликали на місце слідчо-оперативну групу Святошинського управління поліції для з’ясування всіх обставин події.
Як повідомлялося, поліцейські затримали 51-річного киянина, який у своєму заміському будинку вбив 49-річного товариша та автівкою вивіз тіло в Чернігівську область, де і спалив.