Зеленбудівці обіцяють створити оазу
На прилеглій до входу станції метро «Берестейська» території замість МАФів постане зелена зона.
Про це повідомляє «Київзеленбуд».
«Зелена зона, врятована від засилля кіосків — територія біля метро Берестейська. Тут роботи з благоустрою ще тривають, проте ця ділянка вже має кардинально інший вигляд», — йдеться у повідомленні.
Зокрема, на вулиці Табірній висаджено понад 1200 багаторічних і 900 злакових рослин.
«Відтепер тут групами ростуть гісоп, айстра Морозко, ехінацея, ромашки, лілейники, фаляріс, пеннісетум, снить, кніфофея, осока, енотера. Також висаджено 300 кущів бирючини та посіяно газон на 700 кв. м», — зазначили зеленбудівці.
На відміну від МАФів, впевнені вони, рослини не лише додають простору затишку, а й чистять повітря, що особливо важливо для пішохідних зон вздовж автомобільних доріг. Коли багаторічники розростуться, тут буде справжня зелена оаза.
Нагадаємо, на Русанівській набережній висаджено понад пів тисячі кущів гортензій.