Затриманого передали медикам
Патрульні поліцейські затримали чоловіка, який погрожував ножем перехожим у Дніпровському районі.

Як повідомляє Патрульна поліція Києва, про неадеквата, який становив небезпеку для оточуючих, повідомили на лінію 112 місцеві мешканці. Поліцейський патруль, який прибув на місце події, вгамував чоловіка та вилучив у нього ніж.
«Охоронці порядку викликали на місце слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин події та медиків, які ушпиталили затриманого», – повідомили патрульні.
Нагадаємо, поліцейські затримали 51-річного киянина, який убив свого товариша поліном, вивіз тіло у Чернігівську область та спалив його.