Вхід на фан-зустріч вільний
У суботу, 2 вересня, в одному із столичних торгівельно-розважальних центрів пройде фан-зустріч з переможцями Євробачення 2022 – гурт Kalush Orchestra.
«Поговоримо про творчість, заспіваємо улюблені треки, розіграємо квитки на концерт гурту та круто проведемо час разом. До зустрічі 2 вересня о 16:00 в центральному атріумі ТРЦ Gulliver!», – запрошує пресслужба ТРЦ.
Того ж дня з 13:00 до 15:00 у Gulliver відбудеться зірковий концерт під гаслом “До школи знов” за участі dj Polinka, DSIDE BAND, Амадора Лопеса, Lida Lee, а також Насті Балог та Positiff.
Вхід на заходи безкоштовний.
Нагадаємо, в Україні розпочався Національний відбір на участь у пісенному конкурсі «Євробачення-2024».