Головна НовиниКіберспорт: українці обурені рішенням допустити росіян до змагань
Українська федерація кіберспорту обурена допуском росіян до міжнародних змагань.

Кіберспорт: українці обурені рішенням допустити росіян до змагань

ФОТО: Freepik

Автор Kashtan News

Міжнародна федерація кіберспорту (IESF) дозволила російським командам виступати під прапором рф на турнірах під егідою організації.

Після повномасштабного вторгнення російських військ на територію України представники країни-агресора могли грати на змаганнях IESF лише у нейтральному статусі.

«Не дивлячись на всі протести та намагання Української федерації, Міжнародній федерації кіберспорту IESF вдалося повернути росіян на свої турніри та скасувати заборону на використання прапора. Ми вбачаємо в цьому корупційну складову та підкуп голосів делегатів, бо міжнародна федерація і так загрузла в корупційних скандалах.

Ми будемо опротестовувати це рішення у судовому порядку та боротися за переголосування цього питання. Але хочемо доповнити – це не означає повернення орків до Федерації Європи, в якій ми спільними зусиллями більшості європейських федерацій зупинили їх членство. Так, сьогодні це тактична поразка, але війна триває. І ми обов’язково переможемо», – йдеться в заяві Федерації кіберспорту України, яку цитує сайт sportarena.com.

Виконавчий директор UESF Антон Маркелов у коментарі Telegram-каналу  додав, що UESF бойкотуватиме майбутні турніри від IESF і рекомендуватиме учасникам чемпіонату світу IESF, що  проходить у Румунії, бойкотувати змагання.

«Ми будемо блокувати усі чемпіонати IESF, допоки вони не змінять своє рішення. Нашим збірним, які  виступають на чемпіонаті в Румунії, ми будемо рекомендувати це робити теж, але змусити не можемо. Вони ухвалюватимуть рішення на свій розсуд. Також ми готуватимемо міжнародний позов, щоб це рішення було переглянуто та скасовано, а також, щоб інформація про голосування була офіційно оприлюднена. Важливо, щоб увесь світ бачив, як проголосувала кожна країна», – сказав Маркелов.

Читайте також на сайті kashtan NEWS: Українські спортсмени бойкотуватимуть Олімпійські ігри в Парижі, якщо організатори допустять до змагань російську федерацію та Білорусь.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Вам також може сподобатися