Головна НовиниУ столиці 240 тисяч учнів навчатимуться офлайн   
Навчання в київських школах у новому навчальному році.

У столиці 240 тисяч учнів навчатимуться офлайн   

ФОТО: Freepik

Автор Kashtan News

Саме стільки батьків погодилися на навчання своїх дітей офлайн із першого вересня  

Про це повідомляє КМДА, зазначаючи, що 240 тисяч – це в 2,5 раза більше, ніж торік, коли лише 94 тисячі батьків вирішили відправити дітей на офлайн-навчання. В минулому навчальному році дві третини днів пройшли з перериванням уроків через повітряну тривогу.

За даними міської влади, нині 417 шкіл із 420 мають укриття на 190 тисяч місць. У школах, де охочих навчатися більше, ніж місць в укритті, буде діяти змішана система. Зокрема можливе використання такого механізму, як друга зміна або перемінне офлайн/онлайн-навчання, проте – винятково для учнів старших класів. Початкова школа буде навчатись лише  офлайн.

Kashtan NEWS розповідав:Держава виділила 1,5 мільярда  гривень на створення безпечного середовища в школах. Війна та пандемія призвели до певних освітніх розривів у навчальному процесі в Україні. Тому Міносвіти намагатиметься максимально повернути дітей до школи – але тільки за умов дотримання правил безпеки.

Про це розповів в інтерв’ю Kashtan NEWS заступник міністра освіти і науки України, голова Постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності, голова депутатської фракції «Слуга народу» в Київраді Андрій Вітренко.

Вам також може сподобатися