Головна НовиниКолишній динамівець оголосив про завершення професійної кар’єри

Колишній динамівець оголосив про завершення професійної кар’єри

Фото: Ольга Щербицька

Автор kashtan NEWS

Бутци на цвяху пилитися не будуть

Ексгравець, півзахисник збірної України з футболу та ФК «Динамо» (Київ) Денис Гармаш оголосив про  завершення професійної кар’єри.

Про це повідомляє Суспільне спорт.

Як зазначається, останнім місцем у футбольній кар’єрі Гармаша став «Металіст 1925», за який він виступав із січня минулого року. Однак на початку 2025-го клуб вирішив розірвати угоду з ним та ще кількома футболістами.

Попри те, що Гармаш вирішив завершити професійну кар’єру, він не виключає можливості грати в медіалізі.

«У всіх же закінчується професійна кар’єра. Хочеться ще пограти в задоволення», — сказав Гармаш.

Варто зазначити, що футболіст за свою кар’єру провів 410 матчів. Із них за столичне «Динамо» він виходив на поле у 359 матчах у всіх турнірах і забив 54 м’ячі та зробив 45 асистів.

Крім того, Гармаш виграв три чемпіонські титули української Прем’єр-ліги та чотири Кубки України, а також провів 31 матч за національну збірну України, у складі якої брав участь у двох чемпіонатах Європи (2012, 2016).

Нагадаємо, за підсумками голосування півзахисник донецького «Шахтаря» Георгій Судаков став найкращим гравцем УПЛ  минулого року.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися