Ексфорвард київського «Динамо» та збірної України Артем Мілевський погодився лягти до лікарні, де перебуває вже п’ять днів
Про це розповів товариш футболіста, також «динамівець», Олександр Алієв у Instagram:
«Слава Богу, вдалося покласти Мілевського до лікарні. Він вже протягом п’яти днів там. Стан його, звісно, дуже важкий. Але нічого, лікарі борються».
Алієв подякував керівництву «Динамо» за те, що повністю взяло на себе всі видатки щодо лікування Мілевського.
Алієв також повідомив, що постійно заїжджає до Артема у лікарню.
Раніше у соцмережах була інформація, що Мілевський відмовився від медичної допомоги.
Вже стало відомо, що перший тиждень лікування 38-річного ексфорварда обійшовся у 175 тисяч гривень. Чек з відповідною сумою опублікував журналіст Костянтин Андріюк.
«105 тисяч передбачені за 7 діб стаціонарного лікування, яке включає дієтичне харчування, обслуговування медперсоналом, кисневу терапію та індивідуальний догляд. Ще 70 тисяч потрібно заплатити за лікування, консультації, медикаменти, лабораторні та діагностичні дослідження».
Раніше колишній нападник «Дніпра» і «Шахтаря» Євген Селезньов повідомляв, що Мілевський у важкому стані, однак від допомоги відмовляється.
Як пише сайт «Епоха футболу», Артем Мілевський востаннє був на публіці під час поєдинку збірної України у кваліфікації Євро-2024. Форвард шокував своїм зовнішнім виглядом. Восени 2021 року Мілевський оголосив про завершення футбольної кар’ри. У складі національної збірної він зіграв 50 матчів, забив 8 голів. Уболівальникам запам’ятався не тільки яскравою грою, але і різними витівками за межами поля.
Читайте також: футболісти столичного «Динамо» запросили на своє тренування київських першокласників, які тільки починають займатися футболом.