Першокласники отримали автографи та майстер-клас від зірок українського футболу
Футболісти столичного «Динамо» запросили на своє тренування київських першокласників, які тільки починають займатися футболом.
Про це повідомляє офіційний телеграм-канал «Динамо».

«15 хлопчиків віком від 5 до 7 років тільки роблять свої перші кроки у грі мільйонів, і присутність на тренуванні першої команди «Динамо» стало для них справжньою подією. Упродовж усього тренування вони дивилися на своїх футбольних кумирів, а, дочекавшись його завершення, вони взяли автографи та сфотографувалися з усіма футболістами», – розповіли у столичній команді.
У якості окремого бонусу маленьким футболістам запропонували завдати удару по воротах динамівського голкіпера Дениса Ігнатенка.



Нагадаємо, сьогодні, 22 вересня, розпочинається Чемпіонат України з гандболу серед команд чоловічої Суперліги.