Нині тварини перебувають на лікуванні
З 31 липня до 6 серпня Команда порятунку тварин Києва здійснила 61 виїзд та врятувала 41 тварину.
Як розповіли зооволонтери, більшість тварин, які потребували порятунку, це – собаки та коти. Зокрема, на вулиці Тичини довелося рятувати кота, який чотири доби просидів на дереві на рівні четвертого поверху, а з пішохідного мосту забрали собаку з переламаною лапою. Про нього повідомили перехожі.


Однак трапляються і більш екзотичні пацієнти: яструб з травмою крила, знайдений на Оболонському проспекті, кажан, якого спіймав та покусав домашній кіт, вороненя, підібране на проспекті Перемоги в критичному стані, та четверо травмованих лелек – двох доправили до київських ветлікарень із Бориспільського району, а ще двох – із Чернігівщини.
Також, як повідомляв Каштан NEWS, цього тижня у Києві небайдужі містяни врятували дику козулю, а в Дніпровському районі зооволонтери спіймали екзотичну змію, яка заповзла до сусідської квартири.