Головна НовиниКрав гаманці у лікарнях: у Києві затримали злодія з рідкісною «спеціалізацією»
Столичні поліцейські затримали чоловіка, який обікрав медсестру столичної лікарні.

Крав гаманці у лікарнях: у Києві затримали злодія з рідкісною «спеціалізацією»

Фото: відділ комунікації поліції Києва

Автор kashtan NEWS

Тепер зловмиснику загрожує до восьми років за гратами

Столичні поліцейські затримали чоловіка, який обікрав медсестру столичної лікарні.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

До чергової частини Шевченківського управління поліції звернулась працівниця медичного закладу та повідомила, що поки вона чергувала, невідомий викрав у неї цінні речі.

Як розповів начальник Шевченківського управління поліції Ігор Падюк, злодієм виявився неодноразово судимий 35-річний уродженець Дніпропетровщини, який тільки нещодавно приїхав до столиці.

«Зловмисник під виглядом відвідувача зайшов до лікарні, де з незачиненої ординаторської поцупив гаманець з грішми та дорогоцінною каблучкою медсестри, після чого втік з місця скоєння злочину. За результатами оперативних заходів ми розшукали фігуранта на території іншої лікарні, куди він прийшов із наміром вчинити черговий злочин», – повідомив Падюк.

Слідчі затримали чоловіка і повідомили йому про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка вчинена в умовах воєнного стану. Тепер зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до восьми років.

Читайте також: На Оболоні в автівці знайшли кілограми наркотиків

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися