Головна НовиниКияни прохають повернути раннє курсування громадського транспорту
Зареєстровано петицію щодо відновлення ранкового курсування транспорту.

Кияни прохають повернути раннє курсування громадського транспорту

Фото: Каштан NEWS

Автор kashtan NEWS

Повернення ранкових маршрутів полегшить життя людям, які змушені рано добиратися до роботи

Мешканці столиці просять розширити час роботи наземного громадського транспорту і розпочинати його з 5 години ранку.

Відповідну електронну петицію розміщено на сайті Київради.

«Багато людей їдуть на роботу до 7 ранку, а іноді й до 6 ранку. Не у всіх є можливість дістатися до місця роботи на власному авто, а метро не охоплює всі райони міста. Громадський транспорт, який курсує з 5 ранку, значно полегшить життя людям, які їдуть на роботу рано», – йдеться  в  петиції.

Також автор пропонує міській владі збільшити кількість ранкових маршрутів та зробити розклад більш зручним. Читайте також: Столичні електромережі: енергетики розкрили плани на ремонт

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.

Вам також може сподобатися