За відповідну петицію можна проголосувати на сайті Київради
На сайті Київської міської ради з’явилася петиція з вимогою побудувати бомбосховища в приватному секторі та на околицях Києва.
Автор петиції зазначає, що в зоні приватної забудови укриття просто відсутні.
«Куди мають ховатися мешканці приватного сектору під час повітряних атак?! У приватних будинках не передбачені бомбосховища. Вимагаю від влади міста Києва побудувати бомбосховища в приватному секторі, які мають бути по одному на кожні 500 метрів, щоб кожен мешканець мав доступ до укриття», – йдеться в петиції.
Нагадаємо, раніше Подільський райсуд Києва зобов’язав комунальників відновити роботу бомбосховища на вулиці Костянтинівська, яке здатне вмістити майже півтисячі людей.