Головна НовиниКияни вимагають звільнити  очільника важливого департаменту  КМДА

Кияни вимагають звільнити  очільника важливого департаменту  КМДА

Руслан Кандибор Фото: Каштан NEWS

Автор kashtan NEWS

Містяни збирають підписи

Мешканці столиці закликають керівництво міста розглянути питання про звільнення директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслана Кандибора.

Відповідну петицію зареєстровано на сайті Київської міської ради.

Як пояснюють автори ініціативи, громадський транспорт у столиці поступово занепадає, більшість маршрутів обслуговують незручні маршрутки. Крім того, чимало міст України вже запровадили безготівкову оплату проїзду в маршрутках та можливість відслідковувати їх рух онлайн. Також запроваджено  проїзні квитки, що діють упродовж 60 або 90 хвилин. Але Київ, звертають увагу мешканці столиці, цього зробити ніяк не може.

Водночас у місті поступово зменшується кількість маршруток, а ті, що залишаються, належним чином не ремонтують.

На переконання підписантів документа, посаду очільника  Департаменту транспортної  інфраструктури має обіймати  той, хто буде справді займатися розвитком міської транспортної інфраструктури.

Нагадаємо, раніше кияни закликали міського голову Києва Віталія Кличка звільнити директорку Департаменту культурної спадщини Марину Соловйову, а лікарі та пацієнти комунальних медичних закладів столиці — звільнити з посади керівника Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентину Гінзбург.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися