Головна НовиниКияни знайшли нову роботу для поліції   
Зареєстровано петицію в Київраді, в якій мешканці міста пропонують, аби поліція штрафувала за безоплатний проїзд у громадському транспорті.

Кияни знайшли нову роботу для поліції   

Фото: КМДА / telegram

Автор kashtan NEWS

Містяни почали збір підписів

Мешканці столиці закликають місцеву владу посилити контроль за оплатою проїзду в громадському транспорті та залучити працівників поліції до відловлювання «зайців».

Відповідна  петиція з цього приводу міститься на офіційному сайті Київради.

Як зазначають автори документа, порівняно з минулими роками все більше пасажирів  сумлінно сплачують за проїзд в тролейбусах, трамваях, автобусах, та  є люди, які навмисно не платять за транспортні послуги. Однак контролерів, які перевіряють оплату проїзду, – небагато, вони працюють малими бригадами, по двоє, і що найголовніше,  вкрай рідко в них виходить оштрафувати порушника. Максимум, що вони роблять, так це висаджують таких пасажирів  на наступній зупинці, досить часто це супроводжується скандалами та образами  контролерів.

Зважаючи на це, підписанти петиції вважають, що коли до перевірок будуть залучені працівники поліції, порушники не поводитимуться так зухвало, адже правоохоронці зможуть притягнути їх ще й до відповідальності за дрібне хуліганство,  затримати та доставити до відділку.

Нагадаємо, мешканці столиці закликають міську владу припинити небезпечну практику перекриття під час повітряних тривог Дарницького мосту, а також з метою зменшення заторів у місті відкрити рух Південним мостом.

Вам також може сподобатися