Поліція встановлює потерпілих
Столичні правоохоронці викрили групу ділків, які налагодили збут фальшивої американської валюти через мережу пунктів обміну валюти.
Про це повідомляє столична прокуратура.

Як розповіли в правоохоронному відомстві, зловмисники облаштували на території столиці фіктивні пункти обміну валют, які незаконно працювали, використовуючи ліцензії інших суб’єктів господарювання.
Один із потерпілих, якому продали півтори тисячі фальшивих грошей у банкнотах номіналом 100 доларів, звернувся до правоохоронних органів, які втрутилися в ситуацію.
Під час слідчо-оперативних дій було встановлено ще один обмінний пункт, у якому зловмисники також реалізовували фальшиві гроші. В приміщенні вилучили готівку в іноземній та вітчизняній валютах та техніку на загальну суму понад 2 мільйони гривень.
Нині встановлюють усіх осіб, причетних до незаконної валютообмінної діяльності.
Як повідомлялося, у Києві поліція затримала подружжя, яке під виглядом надання матеріальної допомоги ошукало понад п’ятдесят вимушених переселенців.