Приятелі вийшли серед ночі зняти готівку в банкоматі
Київські правоохоронці затримали чоловіка, який пограбував свого товариша під час нічної атаки на столицю.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
Як з’ясували поліцейські, того вечора чоловіки разом розпивали алкогольні напої вдома у потерпілого. Згодом вони вийшли на вулицю, оскільки господар захотів зняти готівку з банківської картки.
«Однак біля банкомату між чоловіками виник конфлікт, у ході якого зловмисник вдарив товариша та відібрав його гаманець та мобільний телефон», – розповіли в поліції.
Потерпілий звернувся до правоохоронців, і поліція швидко розшукала та затримала нападника. Ним виявився 34-річний мешканець Київщини. Під час особистого обшуку в нього вилучили телефон та гаманець товариша.

Затриманому повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, поєднаний із застосуванням насильства, яке не є небезпечним для здоров’я потерпілого, вчинене в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.
Читайте також: Третя ніч повітряних атак на Київ: наслідки
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.