Головна НовиниНа княгиню Ольгу на Михайлівській площі надягли бронежилет
У Києві на пам'ятник княгині Ользі надягнули бронежилет.

На княгиню Ольгу на Михайлівській площі надягли бронежилет

ФОТО: obozrevatel.com

Автор kashtan NEWS

Таким чином Жіночий ветеранський рух вирішив привернути увагу до проблем захисту військовослужбовиць

На пам’ятник княгині Ользі біля Михайлівського собору надягли   бронежилет.

Світлини пам’ятника у броні опублікувала представниця Жіночого ветеранського руху Юлія Кіріллова. Таким чином членкині руху вирішили привернути увагу до презентації анатомічного жіночого бронекостюма, яка відбудеться на Михайлівській площі у четвер, 14 вересня.

«Наша мета – наголосити на надійному захисті жінок-військовослужбовиць та представити перший український анатомічний жіночий бронекостюм для захисниць. Запрошую вас всіх також долучатися. Ольга вже готова, а ви?» – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у київському метрополітені розповіли, скільки людей ховалося в метро від обстрілів минулого тижня.

Вам також може сподобатися