Головна НовиниНа Оболоні затримали закладника з 15 пакетами наркотиків
У Києві затримали закладника наркотиків.

На Оболоні затримали закладника з 15 пакетами наркотиків

ФОТО: Патрульна поліція Києва / Facebook

Автор kashtan NEWS

Чоловік привернув увагу патрульних тим, що порушив ПДР

В Оболонському районі столиці правоохоронці затримали ймовірного закладника з рекордним «вантажем».

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

Спочатку чоловік привернув увагу патрульних тим, що порушив правила дорожнього руху.

«Спілкуючись із громадянином, інспектори помітили, що він нервує, і не дарма. Провівши поверхневу перевірку, поліцейські знайшли в нього 15 згортків з речовиною, ймовірно, наркотичної дії», – розповіли в поліції.

Чоловіка  затримано. Здійснюються відповідні слідчі дії.

Нагадаємо, столична поліція розшукує зловмисника, який напав на вулиці з ножем на двох дітей.

Вам також може сподобатися