Чоловік привернув увагу патрульних тим, що порушив ПДР
В Оболонському районі столиці правоохоронці затримали ймовірного закладника з рекордним «вантажем».

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.
Спочатку чоловік привернув увагу патрульних тим, що порушив правила дорожнього руху.
«Спілкуючись із громадянином, інспектори помітили, що він нервує, і не дарма. Провівши поверхневу перевірку, поліцейські знайшли в нього 15 згортків з речовиною, ймовірно, наркотичної дії», – розповіли в поліції.
Чоловіка затримано. Здійснюються відповідні слідчі дії.
Нагадаємо, столична поліція розшукує зловмисника, який напав на вулиці з ножем на двох дітей.